Stale zwiększymy wartość naszego zakładu produkcyjnego inwestując w sprzęt, maszyny i urządzenia. Na stanie posiadamy 23 specjalistyczne maszyny. Najważniejsze z nich to:

Wycinarka laserowa
iNspire 1530 F3.0

Moc: 3000W
Rozmiar stołu: 1500×3000
Grubość cięcia:
– blacha czarna: 10mm
– blacha nierdzewna: 15mm
– blacha kwasoodporna: 15mm
– blacha aluminiowa: 10mm

Wycinarki laserowe z serii iNspire to zaawansowane technologicznie, wyjątkowo precyzyjne i dynamiczne maszyny dedykowane wymagającej produkcji masowej. Osiągają prędkości cięcia do 150 m/min oraz przyspieszenia rzędu 6G, gwarantują maksymalnie wysoką jakość, precyzję i efektywność cięcia.

Wykrawarka Trumpf Trumatic 500 + SheetMaster

Rozmiar stołu: 1250×2500
Grubość obrabianego materiału:
– blacha czarna: 3mm
– blacha aluminiowa: 5mm

Maszyny marki TRUMPF umożliwiają elastyczną obróbkę różnych detali. Oprócz wykrawania dają one możliwość formowania elementów z blachy czy też wykonywania gwintów – wszystko na jednej maszynie. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w system załadowczy i rozładowczy. Urządzenie SheetMaster firmy TRUMPF w ekonomiczny i niezawodny sposób automatycznie załadowuje i rozładowuje wykrawarkę. Ssawki zdejmują blachy i przykroje ze stacji załadowczej, a następnie przenoszą je na stół maszyny. SheetMaster odkłada gotowe detale na podest rozładowczy.

Spawarka inwertorowa JET TIG II AC/DC 400A Welder Fantasy

Przemysłowe urządzenie Welder Fantasy JET TIG II AC/DC 400 to mikroprocesorowe źródło spawalnicze oparte na technologii IGBT, wyposażone w uchwyt chłodzony cieczą, przystosowane do spawania:

– stali węglowych
– nierdzewnych
– kwasoodpornych
– miedzi
– mosiądzu
– magnezu
– tytanu
– wszystkich stopów aluminium.

Zgrzewarka kondensatorowa CDP-99

Zgrzewarka do kołków CDP-99 ze sterowaniem mikroprocesorowym odzwierciedla najnowsze osiągnięcia w technice zgrzewania, oferując wysoki stopień niezawodności. Wszystkie funkcje procesu zgrzewania są kontrolowane elektronicznie.

Zakres zgrzewania – M3 do M10

Posiadamy trzy prasy krawędziowe

Parametry: 

40 ton nacisku

długość gięcia 1600 mm

40 ton nacisku

długość gięcia 2000 mm

80 ton nacisku

długość gięcia 2500 mm